Dvaja americkí astronómovia sa rozprávajú. Jeden hovorí: “Vieš, včera som pozoroval Mars a zistil som, že je obývaný.”
🔥 Najčítanejšie za 24 hodín
Hlas Spiša, ktorý potrebuje vašu pomoc
Bez čitateľov by dôležité témy nášho regiónu zostali nepovšimnuté. Pomôžte nám udržať nezávislé správy nažive.
Čítajte Spišiakoviny úplne bez reklám
Podporte nás symbolickou sumou a ako poďakovanie vám okamžite vypneme všetky reklamy na celom webe.
❤️ Ďakujeme! Reklamy máte vypnuté a Spišiakoviny sú vďaka vám silnejšie.
- Horor v Košiciach: Smútiacu ženu väznili, dopovali liekmi a pripravili ju o tri byty
- Hazard so životom: Vodič medzi Ľubicou a Vrbovom nafúkal 3,5 promile
- Spasticita: Stuhnutá končatina po porážke sa dá „opraviť“. Nemocnica v Spišskej Novej Vsi otvára dvere pacientom
- Globálny kolaps: Facebook je na kolenách, obrovský nápor ľudí odrovnal aj Downdetector
- Poznáte tohto muža? V Spišskej Novej Vsi okradol týrané matky s deťmi, charita začína od nuly
Druhý sa ho pýta: “Ako si na to prišiel?”
Prvý odpovedá: “Nuž, zazrel som tam svetlo!”
Mohlo by vás tiež zaujímať:
Buďte prvý, kto vyjadrí svoj názor!
👍 0
😄 0
😠 0
😢 0
😲 0
